Najniższa cena sprzed 30 dni: 44.99 zł

CENA PROMOCYJNA: 34,99 zł

Cena regularna: 47,90 zł

Morze naszych tajemnic - A.B. Obarska. Strona autorska. Książka.
© 2023 Aneta Obarska Zaplątana w słowa.
Wszelkie prawa zastrzeżone
Stworzone przez: CreART Vibe

MECENAS - A.B. OBARSKA

Przystojny mecenas i uprowadzona przez niego kobieta. Zapewne znacie takie historie. Zapomnijcie o tym! Ta opowieść łamie wszelkie stereotypy!

 

Adrianna Wierzbicka, trenerka fitness i zumby, ma niebawem wyjść za mąż. Dziewczyna szaleje na  swoim wieczorze panieńskim, korzystając z ostatnich dni wolności. Nie opiera się nawet wtedy, kiedy dwóch mężczyzn nakłania ją do opuszczenia klubu. Jest pewna, że to niespodzianka przygotowana przez jej przyjaciółki. Jedzie więc z nieznajomymi do willi, w której zastaje przystojnego mężczyznę...

 

Następnego ranka Ada dowiaduje się, że została uwięziona w willi mecenasa Aleksandra Wrońskiego. Jak się okazuje, jej narzeczony wplątał się w brudne interesy i nie wywiązał się ze swoich obietnic. Wroński wziął ją więc jako zakładniczkę, by wyegzekwować spłatę długu.

 

Obdarzona żywiołowym temperamentem Ada nie zgadza się na takie traktowanie. Postanawia nie przepuścić żadnej okazji, by… jak najbardziej dać się we znaki swojemu porywaczowi. Czym zakończy się ta kolizja dwóch ognistych osobowości?

 

„Mecenas. Miłosny kodeks” spodoba się wszystkim miłośniczkom romansów, w których nie brakuje bohaterów o silnych charakterach i ciętych językach.

Tytuł: Mecenas

Seria: Miłosny kodeks - tom 1

Autor: A.B. Obarska

Data premiery: 26.04.2023

Opinie lubimyczytac.pl

 

KONTAKT

I WSPÓŁPRACA

SKLEP

MOJE KSIĄŻKI

PREMIERY

O MNIE

HOME

 SPOTKANIA AUTORSKIE

28 grudnia 2023